Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK

VyhľadávanieReklama

ocredite.com

VRK realReštaurácia Zvolen dám do prenájmu

Počet ponúk: 3 Zoradiť podľa: ceny  dátumu  zobrazenia 
Prenájom kaviarne v centre Zvolena, 60 m2, CENA: 800,00 EUR/mesiac
800 EUR/mesiac
Zvolen
TUreality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný priestor zabehnutej kaviarne v centre mesta. Kaviareň sa nachádza v tichej časti mesta v blízkosti hotela Poľana. Priestor má k dispozícií sociálne zariadenia. K dispozícií je sklad a uzavretá terasa pre vonkajšie sedenie. Dispozične je ponúkaný priestor riešený zo vstupnej miestnosti, kde sa nachádza bar a odkiaľ sa vychádza do zadnej miestnosti s možnosťou sedenia. Z tejto miestnosti je možné vyjsť na krytú terasu a tiež je odtiaľto prístupný...
28.11.2020
počet videní: 3x
Prenájom kaviarne vo Zvolenskej Slatine
dohodou
Zvolenská Slatina
Ponúkame Vám na prenájom kaviareň vo Zvolenskej Slatine. Je o rozlohe cca 120m2 a s kapacitou 50ľudí. Kaviareň pozostáva z hlavnej miestnosti s barom, kde je kapacita cca 46 ľudí, vedľajšej miestnosti so stolným futbalom a cca 10 miest na sedenie, sklad a oddelené dámske a pánske wc. Prenajíma sa kompletne zariadená. Možnosť letnej terasy po dohode s obcou. Cena za prenájom je 0 €/mesiac + energie. Voľné ihneď. Bližšie informácie v realitnej kancelárií.
16.11.2020
počet videní: 60x
Prenájom kaviarne Zvolen
500 EUR/mesiac
Zvolen
Ponúkame Vám na prenájom kaviareň vo Zvolene v širšom centre. Nachádza sa na 1. poschodí a je o rozlohe cca 156m2. Kaviareň pozostáva z hlavnej miestnosti s barom, terasy a oddelené dámske a pánske wc. Prenajíma sa zariadená. Priestor sa nachádza na dobrom mieste. Cena za prenájom je 500,-€/mesiac + energie. Voľné ihneď. Bližšie informácie v realitnej kancelárií.
16.11.2020
počet videní: 35x
Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory . Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. Z pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.